Byli jste u nás ? Podělte se o své názory s ostatními.

(Formulář pro přidání příspěvku najdete dole)

 

Deník Blesk napsal o Autokempu Světlíková :

 undefined

Vaše příspěvky :

Datum: 17.11.2012

Vložil: Vitouš Michal

Titulek: Dovolená

V kempu u paní Světlíkové jsme doposud prožily s přítelkyní nejlepší dovolenou! Úžasně klidnej kempík, všude čisto, paní Světlíková moc milá, ve všem pomohla i vyhověla. Bylo parádní si po celodením výletu dát s paní Světlíkovou kafčo na verandičce a popovídat co,kde a jak :) Dokonce jsme si dovču prodlužovali jak tam bylo skvěle.

Paní Světlíková, posíláme pozdravy z Prahy 8 :) opět Vás někdy navštívíme.

Vitouš Michal a Terka Příhodová

P.S. Třeba Vás potkáme někdy v PennyMarketu :)

Datum: 03.11.2012

Vložil: rybář

Titulek: Rybářský pobyt

Vměsíci říjnu jsme s kamarády navštívily tento kemp.Pro rybáře zcela nevyhovující.Při odjezdu se majitelka divila,že na zátěžovém koberci zůstalo jehličí,asi si neuvědomila,že tam týden bydlelo 5 rybářů.Paní mi platily i závěrečný úklid,taky tam sedí na zápraží statný dozorce,který velmi bedlivě střeží váš pobyt,jeho oči vám propálí do zad díru.Takže kolegové rybáři přezuvky a vysavač s sebou.

Datum: 04.11.2012

Vložil: Autokemp Světková

Titulek: Reakce na příspěvek

Na příspěvky zpravidla nereagujeme, ale v tomto je lež a proto reagovat musíme.

Jde o placení za úklid. Žádný ze stovek našich hostů u nás za úklid NEZAPLATIL ANI KORUNU a samozřejmě takový poplatek nebyl účtován ani Vám. Píšete, že jsme si neuvědomili, že tam bydlelo 5 rybářů. Nejste zdaleka jediní rybáři kteří k nám jezdí a proto dobře víme, že slovo rybář neznamená čuně, jak jste to předvedli právě Vy. Je zbytečné zacházet do podrobností. Ubytovací zařízení jste si převzali čisté a uklizené. Za 9 let provozování kempu jsme ještě nikdy nepřebírali maringotku v takovém stavu jako od Vás. I rybář si muže otřít boty, či se třeba přezout z holin. Hlavně však, dosud všichni hosté považovali za samozřejmé po sobě alespoň před odjezdem zamést podlahu.

Rozhodně není třeba vozit vysavač, či přezuvky, postačí přibalit trochu smyslu pro pořádek, kousek základních hygienických návyku a alespoň základy slušného chování.

Světlíkovi

Datum: 05.06.2013

Vložil: Karel

Titulek: Re: Rybářský pobyt

Jdi do háje ... nikdy jsem to tu nezažil , vždy usměvaví a vstřícní Světlíkovi.Vše se vyřeší ke vší spokojenosti. Nikdy žádný problém ......

Datum: 18.09.2013

Vložil: rybář

Titulek: Re: Re: Rybářský pobyt

Tak pane Karel to jste musel být v jiném kempu.

Datum: 03.09.2012

Vložil: Beznoskovi od Slanýho

Titulek: Poděkvání...


............... " DĚKUJEME " ............... Cool Kempík na pohodu a PANÍ majitelka ještě více a vůbec všichni....PERFEKT ! Kdo nevěří, ať tam běží aaaaaaneeeebooooo jede, letí, pluje...:O)!
Za nás za všechny = 1*** PAPA MY ,O) ,

Datum: 03.08.2012

Vložil: Hrličkovi -Praha

Titulek: Děkujeme Světlíkům za nádherný pobyt,dobrou zkušenost šíříme dál

Kemp u Světlíků jsem našla na netu,orientovala jsem se podle příspěvků. Rozhodně nelhaly, čisto, čiso, čisto a klid. Karavan čistý, upravený a udržovaný. Malý rodinný kemp,a hlavně všude čisto a vstřícnost, neuvěřitelný zájem o hosta, cítili jsme se jako členové velké rodiny Světlíků. Rozhodně všem doporučuji a v anketě dokempu jsme navrli Světlíky do Top 10,
Ještě jednou děkujeme za nádherný týden a dobrou zkušenost šíříme dál.

Datum: 31.07.2012

Vložil: Plzenáci

Titulek: super,moc pěkné!!!!

Byla jsem tu poprvé s přítelem,moc se mi u Vás líbilo ,krásný kemp a Vaše uvítání mile překvapilo s kafíčkem:-) a pohoštěním.Určitě k Vám příští rok opět zavítáme a bude nám počasí přát.Už ted se moc těším.Je u Vás opravdu krásně,klid a pohoda a i slušné lidi.
Mějte se krásně a spousta spokojených klientů:-) s pozdravem Plzenáci:-)))

Datum: 29.07.2012

Vložil: Mirek Böhm

Titulek: Super

Dobrý den.
Jsme invalidní manželé.Navštívili jsme spoustu kempů,ale takovou ochotu a vstřícnost majitelů jsem nenašel v žádném z nich. Všude čisto a klid. Strávili jsme u Světlíků pět dnů pod stanem a než jsme odjeli zamluvili jsme si karavan na příští rok.
Tento kemp mohu klidně doporučit.

Datum: 27.07.2012

Vložil: Brňáci

Titulek: Pecka kemp!

Absolutní spokojenost! Klid, čistota, pohoda, lidi fajné, majitel na pohodu! Když do JČ tak všici k Světlíkovi

Datum: 18.07.2012

Vložil: ipserovi pardubice

Titulek: dovolená

tak se nám to krátí, už se na vás těšíme přijedeme celá parta s pardubickým perníkem

Datum: 25.06.2012

Vložil: Kopřivovi Pardubice

Titulek: "Recenze" - naše dojmy z kempu

Dobrý den,
s rodinou a naším obytným miláčkem máme sjetou velkou část Čech a Moravy. Tento kemp se nám velice zamlouvá především přístupem paní majitelky a klidnou lokalitou. Po příjezdu jsme hledali v kempu okénko recepce, kde odpovíme na strohé otázky: JMÉNO, KOLIK, NA JAK DLOUHO. Místo toho nás přivítala usměvavá paní Světlíková, která nás pozvala na kafčo, vše vysvětlila a ukázala.

Kemp není velký, je udržovaný a čistý. Sprchy i toalety byli vždy uklizené a funkční. Půjčují lodičky a kaone, ocenili jsme i ohniště s lavičkami a možnost zakoupení drobného občerstvení a piva (i když jen lahvového). Příjemné je i výběr míst, buď slunná louka, nebo stín v lesíku.

Co bychom vytkli je snad jen absence dětského hřiště (je tam jen pískoviště), nicméně děti se v kempu stejně nenudili a příjemné by bylo, kdyby se tam dalo stravovat, to jsme vyřešili v nedaleké hospůdce a v létě prý funguje kiosek 100 m od kempu.

Celkový dojem z kempu a okolí je každopádně pozitivní a můžeme ho doporučit.
Doufáme, že naše „recenze“ bude ostatním užitečná a přejeme všem hezké léto a hodně sluníčka.

Kopřivovi

Datum: 10.05.2012

Vložil: Šamalíkovi

Titulek: víkend

Strávili jsme v kempu prodloužený víkend a jsme moc rádi, že jsme do kempu jeli. Je super a Světlíkovi báječní.
Díky.

Datum: 23.10.2011

Vložil: Franťátka- Staňkováci

Titulek: Moc pěkný pobyt

Letos jsme zde trávili dovolenou na kolech s přáteli a moc se nám tu líbilo. Příjemný klidný kemp, pekěné ubytování. Opravdu jsme si zarelaxovali a odpočinuli. Paní Světlíková - velmi sympatická paní, takže přejeme hlavně pevné zdraví, ať máte dobré klienty. Určitě zase rádi přijedeme..

Datum: 14.08.2011

Vložil: Pavel a Martina z Benešova

Titulek: díky, Světlíkovi

V Autokempu u Světlíků jsme byli poprvé, na jednu noc, ale odjížděli jsme tak nadšeni, že příští rok se sem určitě vrátíme. Všem mohu kemp jedině doporučit, Světlíkovi mají naklizeno, jako by čekali vzácnou návštěvu a jsou hrozně, ale hrozně milí.

Záznamy: 46 - 60 ze 109
<< 2 | 3 | 4 | 5 | 6 >>

Přidat nový příspěvek