Byli jste u nás ? Podělte se o své názory s ostatními.

(Formulář pro přidání příspěvku najdete dole)

 

Deník Blesk napsal o Autokempu Světlíková :

 undefined

Vaše příspěvky :

Datum: 27.08.2020

Vložil: Petra a Tomáš

Titulek: Klid a pohoda

Letos jsme byli u vás poprvé. Vyšlo to úplně náhodně. A jsme za to moc rádi. Přivítání bylo úžasné, kavicka a dětem dobroty. Nikdy jsme se s tím nesetkali. Paní Světlíkova je moc milá, hodná paní a pan to samé. Myslím, že by se rozdali. Velice se nám v kempu líbilo. Ten klid a pohoda, na to si člověk rychle zvykne. Nakonec jsme vyrazili ještě na prodloužený víkend. Tam si člověk opravdu odpočine a vypne. Už se těšíme na příští rok.

Datum: 13.07.2019

Vložil: slaninová

Titulek: supeeeerrr

tento kemp můžeme jedině doporučit. je až neskutečné jak jeho majitelé, kteří už by třeba i raději odpočívali, a jejich celá rodina přistupují k lidem, kteří se zde ubytují. na přivítanou vám dají kávičku, dětem bonbony, vše vám ukáží, vysvětlí, vše zapůjčí...snad i to, co sami nemají. :-). nás jejich rodina zachránila před úprkem z kempu v malém ratmírově, který absolutně nedoporučujeme. po tom, co jsme našli i švába, jsme hledali jiný kemp a našli tento, kde paní světlíková nás ujistila, že u nich nic takového nehrozí, a měla pravdu. karavany jsou uklizené, čistounké, vybavené, kemp se každý den poklízí. je zde lednice i mikrovlnka k dispozici. lodičku si můžete půjčit na celý den, a to, že je tu pro děti jen pískoviště, jim vůbec nevadí. zabaví se i jinak...jsou v lese, hrají na schovku, hledají poklad, ...prostě paráda. na rybník sice není moc vidět, jelikož zde roste vysoký rákos, ale sotva vyjedete ze zátoky, nestačíte se rozhlížet. rybník je bombastický. na jedné straně čechy….jeden kemp vedle druhého, a z druhé strany rakousko, kde není nic jen les. voda úžasná, plno ryb...příroda jak v kanadě. v kempu si můžete s rodinou světlíkových posedět, popovídat, nikoho neodmítnou. tedy slušné lidi neodmítnou. chceme moc moc moc poděkovat, za azyl, za záchranu dovolené, za klid, za pohodu,......děkujeeeemeeee. určitě zas někdy přijedeme. moc se nám líbilo. posíláme pozdrav z plzně. mějte se krásně a at se drží zdravíčko celé vaší rodiny

Datum: 07.07.2019

Vložil: Marta Husková

Titulek: Super

Už se těšíme na příště. Možná ještě tyto prázdniny. Tento kemp doporučuji. Klidný, čisto a majitelé moc milý.

Datum: 03.09.2018

Vložil: Miroslav Bašek

Titulek: Pochvala a velké poděkování

Ještě jednou chceme poděkovat paní Světlíkové i její rodině za velmi milý a přátelský přístup k lidem kteří mají jako my štěstí že její autokemp našli a vracejí se.Za více než třicet let co jezdíme na dovolenou s karavanem jsme nenašli tak klidné místo s osobním přístupem majitele.Ještě jednou velký dík a omluvu paní Světlíkové že jsme nestihli před odjezdem ještě posedět u kávičky.Příětě určitě napravíme.Zdravíme a budeme se těšit.

Datum: 09.08.2018

Vložil: Vitouškovi

Titulek: Opět krásná dovolená

Letos opět už asi ...ani nevím po kolikáté, krásná dovolená v kempu. Klídek, všude čisto. No zkrátka jako vždy. Všude chválíme, všude doporučujeme. Pro nás nejlepší TOP kemp. Tímto Vás Světlíkovi zdravíme a děkujeme. Vitouškovi/ Štěpánovi/

Datum: 28.07.2017

Vložil: Děda a babi TRIKEŘI

Titulek: Vřelé přjetí majitelů kempu

Děkujeme za ochotu a přístup manželům Světlíkovým při pobytu v kempu, za hezké prostřeďí a zájem o návštěvníky kempu.Děda a babi.

Datum: 24.07.2017

Vložil: Uzka

Titulek: Spokojenost

Děkujeme Světlíkovým za skvělý přístup k návštěvníkům kempu, čistotu a klid. Po čtvrteční průtrži s bouřkou, mile překvapil jejich zájem o to, zda nemáme mokro ve stanu a nepotřebujeme něco suchého. To samé následovalo ráno. Děkujeme za dvě noci strávené u vás, letos ještě plánujeme výlet k vám. Díky Zuzka a Milan - Týn

Datum: 16.07.2017

Vložil: Jana

Titulek: Superkemp

Děkujeme za vřelé přijetí a hezký víkend. Váš kemp určitě doporučíme kamarádům a možná ještě letos se uvidíme :-)
Jana, Marek a Kryštůfek

Datum: 14.07.2017

Vložil: Jarin

Titulek: Dobrá volba !

Tož pěkné to tam majů !

Datum: 12.07.2017

Vložil: Martin

Titulek: Spokojenost !

Od nás za 1*

Datum: 10.07.2017

Vložil: Jadnák

Titulek: Spokojenost !

Všichni píší dlouhé příspěvky, přitom stačí jedno slovo..
!!! PERFEKTNÍ !!!

Datum: 09.07.2017

Vložil: Karel Veselý s rodinou

Titulek: Perfektní

Vážení Světlíkovi děkujeme za krásný týden, nebývalou vstřícnost, čistý kemp, hezký karavan a perfektní počasí (v tom máte určitě také prsty :o)
Bylo nám u Vás opravdu hezky !!!

Datum: 05.08.2016

Vložil: Zoňovi

Titulek: Poděkování

Dobrý den, moc se nám u Vás líbilo, ještě jednou i touto cestou děkujeme za Váš milý a vstřícný přístup a za krásný, čistý a klidný kemp.Doporučujeme dalším, myslím, že nás příště bude trochu víc... :-)

Datum: 21.07.2016

Vložil: Daniel Chudoba

Titulek: Podekovani

Dekujeme Svetlikovym za uzasny kemp, ktery nema obdoby, urcite se pristi rok vratime, ale znamym o nem rikat nebudeme, aby bylo jeste misto. :-)

Datum: 28.06.2016

Vložil: Vitouškovi

Titulek: Bezva dovolená

Ono se mi to odeslalo omylem dřív..... Takže...kdyby jste náhodou nečetli email tak dorazíme 15.7 v pátek na týden pod stan.
No a kdo by četl náhodou tyto recenze a rozhodoval by se kam do kempu, hlavně s dětmi, tak 100% doporučujeme tento. Jezdíme tam s prckem už od narození a klidnější kemp s úžasným přístupem majitelů nikde nenajdete.

Záznamy: 1 - 15 ze 109
1 | 2 | 3 | 4 | 5 >>

Přidat nový příspěvek