Byli jste u nás ? Podělte se o své názory s ostatními.

(Formulář pro přidání příspěvku najdete dole)

 

Deník Blesk napsal o Autokempu Světlíková :

 undefined

Vaše příspěvky :

Datum: 13.08.2011

Vložil: Roman a Silvie z Frenštátu pod Radhoštěm

Titulek: Nejlepší kemp!

V tomto kempu jsme byli podruhé a moc se nám tu líbilo. Všichni Světlíkovi jsou moc příjemní a vstřícní lidé a fungování kempu tomu odpovídá. Je tu čisto, klid, pohoda - prostě ideální "základna" pro výlety na kole a podobně. Těšíme se na příště!

Datum: 06.08.2011

Vložil: Bakovi z ČB

Titulek: superdovča....:)))

nejlepší kemp kolem Stankova,všem doporučujeme.......

Datum: 25.07.2011

Vložil: Novomanželé Poláčkovi

Titulek: Poděkování

Zdravíme celkou skvělou rodinu Světlíkových a tímto jim ještě jednou děkujeme za vše, co pro nás zařídili,přichystali při příležitosti konání naší svatby!!!Bylo to super, jste naprosto úžasní a jsme Vám za vše moc vděčný a už teď se těšíma na další setkání s Vámi v příštím roce!! Ještě jednou díky a mějte se všichni moc krásně!!!Zdraví novomanželé Poláčkovi

Datum: 12.07.2011

Vložil: Míša, David, Tonda, Denča

Titulek: Večerka :))))

Skvělá dovolená, jsme nadšeni... Nejraději bychom se vrátili hned zpět. Byli jsme tam již několikrát a velice nás překvapila ta večerka, to jsme tam ještě neslyšeli, zřejmě z vedlejšího kempu, že? Bylo to krásné takhle na večer, zajímalo by mě co je to za skladbu, pokub by někdo tušil, ať dá určitě vědět :) takže, zdravíme a děkujeme :)

Datum: 16.08.2011

Vložil: AUTOKEMP SVĚTLÍKOVÁ

Titulek: Re: Večerka :))))

DOBRÝ DEN,

MÁTE PRAVDU, JE TO KRÁSNÁ SKLATBA A NĚKTEŘÍ NAŠI HOSTÉ UŽ 5 MINUT PŘED 22 HODINOU NATAHUJÍ UŠI ABY JIM VEČERKA NEUTEKLA.
PAN "TRUMPETISTA" BYL TAK HODNÝ A PROZRADIL NÁM, ŽE SE JEDNÁ O SKLADBU - IL SILENZIO -

DĚKUJEME ZA PŘÍSPĚVEK
AUTOKEMP SVĚTLÍKOVÁ

Datum: 10.02.2011

Vložil: Stejskalovi Pardubice

Titulek: Ať už je léto !!!

Dobrý den,

do kempu k paní Světlíkové jezdíme už tři roky a vždy jsme nadšeni a jakou láskou a přístupem je kemp veden. Tam opravdu od první chvíle cítíte, že host je na prvním místě. Kvalitu karavanů hodnotit nemůžeme, neboť jezdíme s vlastním, ale několikrát denně jsme potkávali majitelku při vytírání a zametání sprch a wc. S klidným svědomím tedy můžeme kemp doporučit všem, kdo chce prožít klidnou dovolenou v prima kempu a krásné přírodě.
P.S.: Těšíme se na krásných 14 dní, které u Vás v srpnu opět strávíme.

Ivan, Petra, Kačenka a Filípek Stejskalovi

Datum: 20.12.2010

Vložil: Březinovi

Titulek: Krásné Vánoce

Zdravíme všechny Světlíkovi,
přejeme Vám krásné Vánoce a šťastný rok 2011 a budeme se těšit na další dovolenou v průběhu letní sezóny. Jste supr kemp.
Tak šťastné a veselé!!!

Datum: 17.09.2010

Vložil: Motykovi z Moravy

Titulek: MOOOOOOOOOOOC DĚKUJEME

Zdravíme všechny u Světlíků, děkujeme za krásný týden u vás, klídek, pohodička, super lidičky, krásné prostředí, všude čisto a útulno, těšíme se na další shledání Iva, Ondra a Jirka Motykovi z Moravy

Datum: 15.09.2010

Vložil: Fiedlerovi

Titulek: pěkná dovolená

Milá paní Světlíková.
Strávili jsme ve Vašem kempu týden a jsme moc rádi že jsme se ubytovali právě u Vás.Jste moc milá a vstřícná kdykoliv pomoci.Moc děkujeme my i náš Vojtík, který od Vás dostával stále nějaké bonbónky i drobné hračky.
Když jsme se rozhodovali kam jet, nadchla mne informace od ostatních lidí, kteří už ve Vašem kempu byli, že stále běháte s koštětem a uklízíte a to musím také potvrdit.Vždy všude čisto, i když pršelo a lidé nosili na botech nepořádek.
Tak paní Světlíková, moc děkujeme a zase někdy nashledanou.Lenka, Michal, Lucka, Janča a Vojtíšek Fiedlerovi

Datum: 25.08.2010

Vložil: Pěchouček

Titulek: poděkování

Prima dovolená,zdravíme všechny od Světlíků a těšíme se opět na schledání.Zdeněk a Jana Pěchoučkovi,Kristýnka,Lucinka.

Datum: 19.08.2010

Vložil: Dvojčata a sourozenci

Titulek: Super

Autokemp u p.Světlíkové je moc super,opravdu to tam máte pěkné a sme rádi že sme jeli k Vám,moc sme si to tam užily...Málokde se najde tak hodná šefová jako je p.Světlíková ;) Moc děkujeme za kempování u Vás určitě se zase stavíme :)

Datum: 15.08.2010

Vložil: Staňkováci :)

Titulek: Skvělá dovolená

Právě jsme se vrátili z dovolené "U Světlíků" a bylo to super, ostatně jako minulý rok.Takže paní Světlíková díky moc a příští rok nashledanou!

Datum: 08.08.2010

Vložil: 4 Trutnováci

Titulek: Děkujeme...

Rádi bychom poděkovali paní Světlíkové i jejímu manželovi za skvělou dovolenou...vyšli nám opravdu ve všem vstříc a udělali pro naše pohodlí maximum...moc se nám strávený čas ve vašem kempu líbil a už v den našeho odjezdu jsem uvažovali o tom, že za rok se vrátíme, což pokud to práce dovolí, také uděláme...moc se těšíme na další shledání:)

Datum: 29.07.2010

Vložil: miras

Titulek: pokus

Kemp fakt pekny ale ja preferuji kemp u kou zkusil jsem a byl jsem spokojenejsi nez pí svetlíkova.

Datum: 12.07.2010

Vložil: DENISA KAVULJÁKOVÁ

Titulek: ZDRAVÍME SVĚTLÍKOVY

I my s pařítelem se musíme přidat a napsathodnocení na autokemp Světlíková. Zrovna jsme se odtud vrátily i s dětmy a nemůžeme pí Světlíkovou vynachválit. Opravdu přijemná paní a manžel jakbysmet. Starala se vždy o nás jako o vlastní,vždy nám vyhověla. Měli jsme opravdu příjemný pobyt a rádi bychom se zde vrátili zpět,jen jak to půjde. Všem můžeme doporučit. Příjemné prostředí,klid,opravdu velmi čisté záchody i sprchy. Paní světlíková byla vidět neustále s hadrou v ruce.. :-) Takže doufám paní světlíková,že se zde uvidíme i příští rok!!!!!!!!!!!!!!!!!!! DĚKUJEME ZA SKVĚLOU DOVOLENOU !!!!!!!!!!
ZDRAVÍ DENISA,MARTIN,ELIŠKA A BARČA.

Záznamy: 61 - 75 ze 109
<< 3 | 4 | 5 | 6 | 7 >>

Přidat nový příspěvek